Úvod / Windows / Automatické vyhľadanie a stiahnutie najnovších ovládačov

Automatické vyhľadanie a stiahnutie najnovších ovládačov

Preinštalovali ste Windows a potrebujete stiahnuť všetky ovládače (driveri), no nechce sa Vám ich hľadať na internete? Potom si prečítajte tento článok.

Existuje veľké množstvo programov ktoré Vám túto prácu uľahčia. Väčšinou sú však platené a často ani nesplnia svoj účel. Na internete som našiel program Driver Booster od firmy IOBIT, ktorý som osobne odskúšal a bol som s ním spokojný. Program vyhľadá najnovšie dostupné ovládače, automaticky ich stiahne a následne nainštaluje. Predtým však vytvorí “Bod obnovy systému”, keby sa náhodou niečo pokašlalo.

Postup:

1.) Najskôr stiahneme a nainštalujeme program Driver Booster zo stránky www.iobit.com

2.) Spustíme program Driver Booster. Pri prvom spustení okamžite vyhľadá zastaralé ovládače a ponúkne nám novšie.
driver-booster-drivers

3.) Pre aktualizovanie ovládačov klikneme na tlačidlo “Update all”. Následne sa nám vytvorí bod obnovy systému, ak by systém nefungoval správne. Potom už len nainštalujete stiahnutý driver a reštartujete počítač.
driver-booster-reboot

2 komentáre

  1. Driver Booster odporúčam pretože ako jediný ponúka iba otestované ovládače. Momentálne je free verzia 1.5 ale v testovacom režime je Beta 2.0… Tá ponúka zároveň aj aktualizáciu OS….Tam si treba dávať pozor,pretože automaticky inštaluje voliteľné aktualizácie a tie nie vždy treba..

  2. Je to dobry program ale neodporucam ak hladate soft do starsich notebookov ktore ste si preinstalovali na vyssiu verziu windows.Uz sa mi to stalo viac krat ze potom po restarte bola len modra obrazovka.Naposledy to bol Acer ferrari 4000 preinstalovany z XP na win7.Treba si robit body obnovy po kazdej instalacii driveru.Skusal som aj ine progamy a tiez sa opakovala ta ista vec,takze aj platene verzie nie su nic moc.Na to ze je free program, je ozaj dobry.

x

Check Also

Ako nainštalovať Windows 7 na počítač

V tomto návode sa dozviete ako nainštalovať systém Windows 7 na počítač ...

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other

TOPlist