Úvod / Internet / Ako urýchliť načítavanie YouTube videí

Ako urýchliť načítavanie YouTube videí

Neviem ako u vás, ale v poslednom čase sa mi spomalilo načítavanie videí na YouTube asi na každom počítači ktorý používam. S týmto problémom prišlo aj nepríjemné zasekávanie čo nepoteší hlavne ak používate YouTube na počúvanie hudby. Môj internet má rýchlosť okolo 70mbps, čo niekoľko násobne prevyšuje požiadavky na bezproblémové prehrávanie videí na serveri YouTube.

Prednedávnom som našiel na internete vylepšovák, ktorý pravdepodobne problém s bufferovaním videí vyriešil. Každopádne stojí za vyskúšanie.

Tento vylepšovák som našiel na anglickom blogu Mitcha Ribarsa, ktorý už momentálne nefunguje.

Postup na zrýchlenie načítavania YouTube videí

1.) Spustíme príkazový riadok vo Windows ako správca – klikneme na ponuku “Štart”, do vyhľadávača napíšeme “cmd.exe” potom naň klikneme klikneme pravým tlačidlom myši a z kontextovej ponuky vyberieme “Spustiť ako správca”. Viac na obrázku
windows-cmd-as-administrator

2.) Do príkazového riadka vložíme tento príkaz a potvrďte ho stlačením klávesy Enter.

Ak chcete do príkazového riadka kopírovať príkazy, musíte kliknúť do tohto okna pravým tlačidlom myši a z kontextovej ponuky vybrať “Paste”, pretože v príkazovom riadku nefungujú skratky ako CTRL+C a CTRL+V.

cmd-paste

zrychlenie-nacitavania-youtube

3.) Ak sa vyskytnú nejaké vedľajšie problémy s fungovaním niektorých stránok alebo niečo iné, môžete túto “vychytávku” jednoducho odstrániť cez príkazový riadok nasledovným príkazom.

x

Check Also

Ako skopírovať text z obrázka priamo v prehliadači

Prednedávnom som narazil na zaujímavý projekt, ktorý sa zaoberá kopírovaním textu z ...

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other

TOPlist